Inżynier Jakości ( k/m)

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury, szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości (k/m).

Jest to jedna z kluczowych ról w organizacji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie stanowić filar zespołu, wpsółtworzyć standardy jakościowe i rozwijać się wraz z organizacją

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest greenfield z branży elektryczno-mechanicznej ulokowanej w Bolesławcu.

Firma działa w skali międzynarodowej, stale rozszerzając grono Klientów oraz portfolio produktowe

Opis stanowiska

Zarządzanie jakością przy realizowanych projektach

Kontrola jakości procesu produkcyjnego

Kontakt z Dostawcami oraz Klientami, rozpatrywanie reklamacji

Bezpośrednia współpraca z działem produkcji

Zapewnienie jakości wyrobu gotowego w standardzie zgodnym z wymaganiami Klienta

Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,

Doskonalenie procesów dotyczących inspekcji wejściowej oraz wyjściowej wyrobu,

Współtworzenie dokumentacji jakościowej

Profil kandydata

Doświadczenie na podobnym stanowisku- minimum 2 letnie

Komunikatywna znajomosć języka angielskiego na poziomie B2- codzienna komunikacja w mowie i piśmie

Wykształcenie wyższe kierunkowe

Bardzo dobra znajomość narzędzi i analiz jakościowych: MSA, SPC, Pareto, FMEA, Control Plan, PPAP, APQP, 8D

Analityczne myślenie i chęć rozwoju wraz z organizacją

Oferujemy

Praca w międzynarodowym zespole

Stabilne zatrudnienie

Udział w tworzeniu standardów jakościowych w organizacji

Możliwość rozwoju wraz z rozwojem organizacji

Wpływ na kluczowe decyzje jakościowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page