Inżynier Jakości i Rozwoju Dostawców

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Inżyniera Jakości i Rozwoju Dostawców.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna operująca w branży automotive, zatrudniająca ok 400 osób.

Opis stanowiska

  • kontakt z dostawcami w zakresie jakości dostarczanych wyrobów i usług (reklamacje)
  • przeprowadzanie analiz danych dotyczących wadliwych elementów
  • prowadzenie procesu kwalifikacji i wdrożenia nowego dostawcy
  • ciągłe podnoszenie jakości dostaw, nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • planowanie i przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców firmy (m.in. ustalenie harmonogramu, przeprowadzenie audytu, sporządzenie raportu, nadzór i weryfikacja analiz i działań korygujących),
  • monitorowanie wskaźników jakościowych i prowadzenie oceny dostawców
  • współpracę z innymi działami firmy

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-3-letniego doświadczenia w pracy w dziale jakości lub w pracy z dostawcami
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny kontakt z dostawcami
  • znajomości podstaw metrologii oraz rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi systemowych z obszaru zapewnienia i kontroli jakości
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy z dokumentacja techniczną
  • umiejętność rozwiązywania problemów jakościowych
  • znajomość narzędzi jakościowych: 8D, PPAP, CP, CAPA, FMEA etc.
  • znajomość normy IATF

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • karta multisport
  • rozwój zawodowy i merytoryczny wspierany szkoleniami
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page