INŻYNIER JAKOŚCI FOLII FINISH

Impress Decor Polska Sp. z o.o.

Ełk, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

IMPRESS DECOR POLSKA SP. Z O.O. jako jeden z wiodących producentów materiałów do produkcji powierzchni dekoracyjnych mebli, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • nadzorowanie i administracja procesu reklamacji wewnętrznych;
  • zapewnienie świadomości i wiedzy pracowników w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych oraz wymagań Klienta;
  • koordynowanie realizacji działań korygująco - zapobiegawczych wynikających z reklamacji wewnętrznych;
  • prowadzenie jakościowej i ilościowej ewidencji towarów niepełnowartościowych (ocena jakościowa towaru i decyzja o jego przeznaczeniu);
  • organizowanie i administrowanie procesem certyfikowania produktów w zewnętrznych instytutach;
  • przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji;
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych produktów ;
  • opracowywanie instrukcji i procedur jakościowych.

Idealny Kandydat to osoba, która:

  • posiada wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność: papiernictwo, technologia drewna, chemia),
  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej co najmniej 2 lata,
  • cechuje się asertywnością, kreatywnością oraz wykazuje inicjatywę w podejmowaniu działań,
  • zna metody rozwiązywania problemów jakościowych,
  • posiada umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

więc, jeśli:

  • znasz bardzo dobrze język angielski,
  • łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty, dobrze organizujesz swoją pracę, także pod presją czasu,
  • masz doświadczenie w wizualnej ocenie jakości produktów (w tym kolory i widzenie przestrzenne),
  • wykazujesz inicjatywę w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności oraz chcesz się rozwijać;
  • a dodatkowo znasz systemu SAP;

Dołącz do nas, abyśmy razem stworzyli zgrany zespół i dbali o świetną atmosferę w pracy.

Zaoferujemy Tobie miejsce pracy, które zapewnia:

  • stabilność na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • system dokształcania i szkoleń oraz dofinansowanie nauki języków obcych, bogaty pakiet socjalny (świadczenia dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, pożyczki na cele mieszkaniowe, bilety na występy i koncerty, imprezy integracyjne, hala sportowa), firmowa drużyna piłkarska, konkursy z nagrodami, dodatkowe dni wolne za 10-letni staż pracy oraz wyszkolenie nowego pracownika, premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Pod nazwą Impress kryje się działająca na arenie międzynarodowej grupa p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria