Inżynier Jakości ds Kontaktu z Klientem

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy aktualnie inżyniera na stanowisko Inżyniera Jakości ds Kontaktu z Klientem.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • Obsługa reklamacji klienta

  • Aktualizacja i monitorowanie reklamacji w systemie klienta

  • Przetwarzanie reklamacji w wewnętrznej aplikacji SAP/ IQIS

  • Regularna komunikacja między zakładem a centralą

  • Prowadzenie spotkań z klientem dotyczących jakości

  • Udział w audytach klienta Monitorowanie oraz przekazywanie zmian klientowi (PPAP) Wsparcie oraz zatwierdzanie działań uruchamiania

  • Udział w projektach jakościowych

Profil kandydata

*Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, jakość, produkcja i pokrewne)

*Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie motoryzacyjnej (jakość, produkcja)

*Znajomość wymagań jakościowych firm motoryzacyjnych oraz narzędzi jakości (SPC, FMEA, MSA, PPAP)

*Biegła znajomość języka anielskiego (niemiecki będzie atutem)

*Umiejętność analitycznego myślenia

*Umiejętność pracy zespołowej

*Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy własnej

*Chęć rozwoju, zaangażowanie i duża motywacja wewnętrzna

*Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

*Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Język angielski : płynny

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjna lokalizacja
  • wytyczona ścieżka kariery
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page