Inżynier Jakości ds Kontaktu z Klientem

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automtoive, poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Inżyniera Jakości ds Kontaktu z Klientem

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, zlokalizowana we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami ( także OEM)
  • Przygotowanie i wsparcie podczas Audytów Klientów
  • Koordynacja przygotowania dokumentacji PPAP
  • Codzienny kontakt z Klientami
  • Nadzór i wdrażanie specyficznych wymagań klienta
  • Kontrolowanie i nadzór nad wynikami jakościowymi produkcji
  • Aktualizowanie dokumentacji kontrolnej
  • Raportowanie i analiza dot. niezgodności oraz problemów
  • Udział w analizie P-FMEA

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie przy wdrażaniu VDA 6.3
  • Język niemiecki - mile widziany
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawa i samodzielna praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page