Inżynier Jakości Dostawców

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej, renomowanej firmy z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI DOSTAWCÓW

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców,
  • współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzanie kontroli u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • koordynacja kontroli dostarczanych komponentów w magazynach przyjęć (tworzenie planów inspekcji),
  • zapewnienie dopuszczeń do produkcji nowych lub zmodyfikowanych komponentów, przegląd APQP dostawców,
  • ocena dostawców (KPI) oraz kontrola systemów jakości dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z zakresu zarządzanie jakością, inżynieria produkcji itp.,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość normy ISO 9001 oraz specyfikacji technicznej ISO/TS 16949/ IATF,
  • znajomości narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA),
  • samodzielności i odpowiedzialność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji swoich zadań,
  • otwartość, komunikatywność,
  • chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku, w dużej międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive