Inżynier jakości dostawców - proces wtrysku SQE

Hays Poland

Woj. śląskie, śląskie

Hays Poland

Woj. śląskie
NR REF.: 1132012

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem struktur w nowym zakładzie zlokalizowanym w woj. śląskim, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko: Inżyniera Jakości Dostawców.

Zakres obowiązków:

  • Ocena potencjalnych dostawców pod kątem strategii materiałowej w celu zaspokojenia potrzeb związanych z zaopatrzeniem w surowce
  • Przeprowadzanie audytów dostawców
  • Zaawansowane planowanie jakości (APQP) u dostawców
  • Ocena i monitorowanie wydajności dostawców poprzez wskaźniki KPI
  • Rozwój głównych dostawców
  • Statystyczna ocena i analiza wszystkich istotnych aspektów dotyczących jakości dostawcy
  • Ścisła współpraca z działem jakości i zakupów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość procesu wtrysku
  • Praktyczna wiedza na temat standardów jakościowych w motoryzacji, norm i narzędzi jakościowych.
  • Znajomość norm VDA 6.3 / ISO 9001 / IATF 16949
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • pracę na pełnym wyzwań stanowisku w nowym zakładzie produkcyjnym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • rozbudowany pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy