Inżynier jakości - Customer Service

ASK Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Utrzymywanie komunikacji z klientem w sprawach jakości
• Uzupełnienie baz klientów
• Przygotowanie oraz przedstawienie działań po-reklamacyjnych
• Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych co do niezgodności (zaobserwowanych i potencjalnych)
• Koordynowanie wdrażania działań natychmiastowych, tymczasowych i korygujacych po reklamacjach klienta
• Weryfikacja skuteczności deklarowanych działań korygujących
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, audytów procesu oraz audytów wyrobu
• Współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Możliwość rozwoju
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet benefitów socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych: PDCA, Kaizen, 5 WHY, Diagram Ichikawy, metodologia 8D
• Znajomość Normy IATF 16949
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Mile widziana znajomość języka włoskiego
• Cierpliwość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu pracy, komunikatywność, odpowiedzialność
• Zdolność do tworzenia czytelnych raportów, wykresów, itp. do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące - okres próbny, 33 miesiące - czas określony, następna na nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive