Inżynier Jakości/ Customer Contact BMW

Michael Page

Oborniki Śląskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Inżynier Jakości/Customer Contact do Klienta BMW.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma produkcyjna operująca w branży automotive, będąca liderem w swojej branży.

W związku z intensywnym rozwojem organizacji poszukuje Inżyniera Jakości ds Kontakt z Klientem BMW.

Opis stanowiska

  • Nadzór i uczestnictwo w analizie i rozwiązywaniu problemów związanych z reklamacjami klienta/8D
  • Bezpośredni kontakt z klientem BMW i dostawcami w ramach procesu zarządzania reklamacjami przychodzącymi
  • Rejestracja i aktualizacja danych dotyczących reklamacji w wewnętrznych systemach informatycznych oraz bazach danych klientów
  • Statystyczna obróbka i analiza danych jakościowych
  • Okazjonalne wyjazdy do Klienta

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne elektroniczne (min. średnie)
  • doświadczenie we współpracy z Klientem BMW - warunek konieczny
  • doskonała znajomość portalu Klienta BMW, znajomość wymagań BMW
  • Doświadczenie w pracy w branży automotive (preferowane doświadczenie w dziedzinie Kontroli Jakości)
  • Znajomość komponentów elektronicznych oraz zasad prawidłowego ich montażu
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość zasad prawidłowego lutowania
  • Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej (np. oscyloskop, multimetr cyfrowy)
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • praca w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oborniki Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page