Inżynier Jakości / Audytor – tworzywa sztuczne

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kalisz

Twoje zadania:

  • Analiza reklamacji jakościowych,
  • Prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Wdrażanie nowych projektów do produkcji,
  • Przygotowanie analiz jakościowych w trybie miesięcznym,
  • Przygotowanie komponentów do zatwierdzenia (PPAP/VDA2/AIAG),
  • Przeprowadzanie audytów produktu, procesu etc. (zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami),
  • Wydawanie dyspozycji względem materiałów produkcyjnych, półwyrobów i wyrobów gotowych niezgodnych z wymaganiami,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami oraz współpraca z dostawcami,
  • Zarządzanie danymi produktów w SAP.

Oczekiwania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min B2 (w mowie i piśmie);
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków (w zakresie zarządzania projektem i przeprowadzania audytów);
  • Znajomość procesu produkcji z wykorzystaniem tworzyw sztucznych;
  • Znajomość narzędzi i norm jakościowych;
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe;
  • Mobilność, prawo jazd kat. B.

Oferta:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w rozwijającej się organizacji z możliwością realizacji ambitnych projektów;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Premie oraz bonusy świąteczne;
  • Współpraca z doświadczonym zespołem z możliwością dalszego rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w branży tworzyw sztucznych.

Zaaplikuj teraz, Czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: KALQE/08/2021/KBR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.