Inżynier IT - Storage

DISKUS Polska

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

DISKUS Polska w ostatnim czasie uruchomiła jedno z najnowocześniejszych na świecie Laboratoriów związanych z niszczeniem elektronicznych nośników danych, poszerzając tym samym działalność pionu Security o produkcję oraz zaawansowane R&D.
Obecnie, wraz z rozwojem działu Storage (oraz produktów firmy actidata- którego jesteśmy wyłącznym Dystrybutorem na rynkach CEE) zapraszamy do rozważenia oferty pracy w naszej firmie na stanowisku:
Miejsce pracy: Wieliczka
Opis stanowiska:
• utrzymanie, administracja i konfiguracja wewnętrznych systemów IT spółki,
• przygotowywanie szkoleniowych i doświadczalnych środowisk IT,
• prowadzenie szkoleń,
• zdobywanie poświadczonej certyfikatami wiedzy, w zakresie systemów oferowanych przez Spółkę (macierze hybrydowe, macierze ALL-FLASH, NAS, serwery, rozwiązania taśmowe),
• bieżąca realizacja kontraktów wdrożeniowych świadczonych przez spółkę,
• bieżąca realizacja kontraktów serwisowych świadczonych przez spółkę,
• wsparcie działów handlowych w zakresie doboru rozwiązań storage.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, techniczne: elektronika, informatyka lub pokrewne
• znajomość rozwiązań taśmowych, macierzy dyskowych, serwerów, wirtualizacji (m.in. Dell EMC, Huawei, NetApp, PureStorage, IBM),
• znajomość Vmware (potwierdzona certyfikatami będzie dodatkowym atutem),
• znajomość RedHat, CentOS i/lub Windows Serwer będzie dodatkowym atutem,
• wiedza teoretyczna lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT,
• chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń z zakresu innowacyjnych rozwiązań IT,
• znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
• prawo jazdy kat. B.,
• komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
• entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy,
• wysoka kultura osobista,
• odpowiedzialność, umiejętność organizacji czasu pracy,
• zdolność pracy w grupie,
• zdolność analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

DISKUS Polska to ośrodek kreowania i wdrażania nowoczesnych technologii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
przewidziane
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy