Inżynier instalacji niskoprądowych (teletechnnicznych)

Aqvarius Trading WLL

Doha, Katar, zagranica

Opis stanowiska pracy

O nas

Firma AQVARIUS TRADING WLL dostarcza rozwiązania kadrowe w Katarze od 2012.

Dzięki licznym projektom budowlanym i infrastrukturalnym, zakończonym sukcesem przy udziale naszej kadry, wyrośliśmy na wiodącą firmę oferującą wykwalifikowanych pracowników z Polski.

W AQVARIUS TRADING WLL podejmujemy się współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami, biorąc udział w Mega Projektach, dlatego poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów dla naszych partnerów biznesowych w Katarze.

Obecnie poszukujemy Inżynierów Instalacji Niskoprądowych (Teletechnicznych), którzy brali by udział w największym trwającym obecnie projekcie infrastrukturalnym w stolicy Kataru, Doha.

Poszukujemy szerokiej gamy kandydatów, od projektantów, poprzez wdrożeniowców/uruchomieniowców jak i inżynierów budowy. Szczegółowy dobór stanowiska zależał będzie od doświadczenia i wiedzy kandydata. W zakresie obowiązków znajduje się szeroki wachlarz systemów niskoprądowych, takich jak CCTV, KD, SSWiN, SSP, DSO, LAN, Wi-Fi, BMS i innych.

W zależności od stanowiska, obowiązki obejmą między innymi:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków, zestawień i schematów.
  • Czynny udział przy projektowaniu systemów teletechnicznych.
  • Weryfikacja projektów pod względem ich zgodności z obowiązującymi normami i wymaganiami projektu.
  • Koordynacja między systemowa i między branżowa projektów.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie
  • Nadzorowanie testów, uruchomień i odbiorów instalacji teletechnicznych.
  • Pełnienie roli koordynatora i nadzoru we wszystkich sprawach związanych z zapewnieniem jakości robót i montażu instalacji niskoprądowych
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i monitorowanie wszystkich prac związanych z instalacjami niskoprądowymi na budowie zgodnie z zatwierdzonymi rysunkami i wymaganiami oraz zasadami bezpieczeństwa
  • Monitorowanie realizacji instalacji niskoprądowych pod kątem zgodności z postanowieniami dokumentów kontraktowych i opracowanych procedur
  • Nadzór prac na budowie i koordynacja międzybranżowa.
  • Tworzenie harmonogramów robót i terminowa ich realizacja
  • Zatwierdzanie dokumentacji powykonawczej podwykonawców

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Biegły język angielski w mowie i piśmie
  • Co najmniej tytuł inżyniera
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wcześniejszy udział w dużych, międzynarodowych projektach będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności techniczne
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji i specyfikacji technicznych z użyciem programu AutoCAD
  • Umiejętność nadzorowania i koordynacji pracy zespołu
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy i wysoka motywacja
  • Komunikatywność, umiejętności zarządzania i prezencja
  • Biegłość w pracy z komputerem, znajomość oprogramowania pakietu Office

Benefity

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (13 000 - 15 000 QAR)
  • Opłacone przez pracodawcę mieszkanie w luksusowym apartamentowcu z basenem i siłownią dostępną tylko dla mieszkańców
  • Samochód służbowy
  • Pełna opieka pracodawcy (przelot, procedury wizowe, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Interesująca praca w międzynarodowym środowisku przy prestiżowym Mega Projekcie
  • Możliwość zdobycia wartościowej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju i współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku budowlanym

AQVARIUS jest solidnym wyborem zawodowym i może otworzyć drzwi ku dalszej karierze w międzynarodowym przemyśle budowlanym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezposrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Firma AQVARIUS TRADING WLL dostarcza rozwiązania kadrowe w Katarze od 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja