Inżynier instalacji HVAC

TKS Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TKS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach istnieje na rynku od 1989 r, zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach, sieci zewnętrznych i robót drogowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER instalacji HVAC

Miejsce pracy: Katowice, śląsk

Zarządzanie realizacją robót w zakresie:

  • sporządzanie ofert handlowych,
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji budowy,
  • udział w opracowaniu dokumentacji dostaw, które podlegają zatwierdzeniu przez Inwestora,
  • dokonywania odbioru i weryfikacji materiałów, urządzeń i osprzętu dostarczanego na plac budowy w oparciu o dokumentację dostaw i dokumentację kontraktu,
  • koordynacja prac na budowie, uzgodnienia z Inwestorem, projektantami, Generalnymi Wykonawcami,
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne),
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • pozytywną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • współpracę z wiodącymi firmami z branży,
  • zdobycie branżowego doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

TKS Sp. z o.o. istnieje od roku 1989 i zajmuje się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis