Inżynier HVAC – Redaktor czasopisma branżowego

Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wydawca magazynu branżowego Cyrkulacje, skierowanego do specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, poszukuje osoby o wykształceniu technicznym do współtworzenia czasopisma.

Do obowiązków Redaktora będzie należeć:
- nadzór merytoryczny nad publikowanymi artykułami w zakresie techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej
- opracowywanie samodzielnych tekstów technicznych do publikacji
- pozyskiwanie informacji technicznych do publikacji
- przygotowywanie zestawień rynkowych produktów
- współpraca z autorami tekstów
- kreatywne przygotowywanie planów publikacji i udział w ich realizacji
- prowadzenie wywiadów i ankiet ze specjalistami branżowymi
- obsługa dziennikarska krajowych i zagranicznych targów branżowych

Redaktor będzie pracował w doświadczonym zespole wydawniczym mając możliwość korzystania z doświadczenia i kontaktów. Kandydat zostanie przeszkolony w zakresie specyfiki pracy w redakcji.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, techniczne z zakresu HVAC – preferowana specjalizacja w zakresie wentylacji i klimatyzacji.

Zapraszamy też studentów ostatniego roku Politechniki.

Niezbędne predyspozycje i umiejętności:

- znajomość zagadnień wentylacji i klimatyzacji w teorii i/lub praktyce

- znajomość branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej

- wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim – m.in. swobodnego wyrażania opinii

- umiejętność samodzielnego zbierania oraz analizowania informacji technicznych i rynkowych

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie osób zawodowo związanych z branżą wentylacyjno-klimatyzac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis