Inżynier handlowiec d/s chłodnictwa.

Arkton Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe przygotowanie ofert, wsparcie techniczne w zakresie chłodnictwa, pozyskiwanie oraz utrzymanie dotychczasowych relacji z klientami.

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz umiejętności,
- unormowany czas pracy 8-16.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (bądź ostatni rok studiów),
- znajomość zagadnień związanych z termodynamiką i chłodnictwem,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność i systematyczność,
- obsługa MS Office,
- mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Prezentacja firmy

Arkton Sp. z o.o. produkuje urządzenia chłodnicze od 1991 r. Zespoły spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz umiejętności
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi