Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

Inżynier FM Obsługi Obiektu

Wrocław, dolnośląskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Wrocław
NR REF.: 1101429

Twoja następna firma

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała dla międzynarodowej firmy z branży Real Estate, która zapewnia wsparcie swoim klientom poprzez świadczenie usług w zakresie utrzymania nieruchomości, zarządzania projektami, doradztwa oraz obsługi transakcji. Osoba ta będzie pracować na projekcie obsługi obiektu przemysłowego, dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej.

Twoje następne stanowisko

Osoba, która obejmie to stanowisko, będzie pracować dla jednego ze strategicznych klientów Firmy – zakład produkcyjny z branży spożywczej. Do głównych zadań tej osoby będzie należeć: monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii, monitorowanie i usuwanie usterek systemu BMS (automatyka), bieżąca konserwacja i przeglądy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, konserwacja i przeglądy instalacji elektrycznych, instalacji sprężonego powietrza, pary / kondensatu oraz konserwacja systemów niskoprądowych. Osoba ta będzie także odpowiedzialna za nadzór nad magazynem z częściami zamiennymi oraz współpracę z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Szukamy osób z doświadczeniem w obsłudze i utrzymaniu instalacji budynkowych: elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, niskoprądowych, parowych na obiektach przemysłowych (produkcja). Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe w dziedzinie elektryki, automatyki, mechaniki, hydrauliki, chłodnictwa, ochrony środowiska lub obsługi systemów wentylacji i klimatyzacji. Świadectwo kwalifikacyjne SEP E grupa: 1,2,3 byłoby dodatkowym atutem. Szukamy osób umiejących samodzielnie rozwiązywać problemy, jednocześnie potrafiących działać zespołowo, odpowiedzialnie i dokładnie podchodzących do zadań.

Co zyskujesz?

W zamian zatrudniona osoba otrzyma stabilne warunki zatrudnienia, prywatną opiekę medyczną, świadczenia funduszu socjalnego, i co najważniejsze, możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena