Inżynier energoelektronik ds. rozwoju produktu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zaawansowanych technologii poszukujemy:

Inżynier energoelektronik ds. rozwoju produktuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Doskonalenie i rozwój produktów (analiza potrzeb klienta i obserwacja rynku).
  • Nadzorowanie projektów działu badawczo rozwojowego.
  • Przygotowanie produktu do produkcji poprzez optymalizację konstrukcji i sposobu produkcji.
  • Zadbanie o najwyższą jakość produkcji - koordynowanie współpracy działu jakości i produkcji.
  • Nadzorowanie oraz przygotowanie dokumentacji produkcyjnej.
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania produktem.
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności we współpracy z klientami zagranicznymi.
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo.
  • Doświadczenie w projektowaniu przetwornic rezonansowych.
  • Znajomość podstaw teorii sterowania.
  • Umiejętność projektowania i tworzenia schematów elektronicznych.
  • Znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie układów elektronicznych: OrCAD Capture, OrCAD Layout, Allegro/PCB Editor, CADSTAR.
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego symulowanie układów energoelektronicznych i układów sterowania (Matlab, Simulink, PSpice).
  • Znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji układów zasilających.
  • Praktyczna znajomości procesu certyfikacji zasilaczy energoelektorniczych na zgodność normami.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
  • Mile widziana znajomość konstrukcji pretwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC, RF.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi elementami energoelektronicznymi w najnowocześniejszym laboratorium.
  • Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport, dofinansowanie do kursów językowych).
  • W pełni wyposażoną siłownię oraz pokój relaksu.
  • Premia roczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.