Inżynier Energetyk / HVAC- nadzór inwestorski

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Interesująca rekrutacja dla Inżyniera z branży energetycznej, HVAC / instalacji sanitarnych z doświadczeniem przy projektach przemysłowych i energetycznych oraz posiadającego uprawnienia budowlane, wykonawcze bez ograniczeń w specjalności: sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych firm produkcyjnych w Europie, będąca lider zrównoważonego rozwoju w obszarze swojej działalności.

Opis stanowiska

  • Sprawowanie funkcji Inżyniera Energetyka(branża instalacyjna: sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne)
  • Kontrola projektów budowlanych, wykonawczych pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami i normami polskimi i europejskimi
  • Proponowanie rozwiązań zamiennych, bardziej ekonomicznych lub poprawnych technicznie
  • Omawianie i analiza poszczególnych rozwiązań projektowych, materiałów i urządzeń z projektantami i architektami
  • Udział w przetargach na wybór generalnego wykonawcy, wykonawców branżowych oraz dostawców poszczególnych systemów i ważniejszych urządzeń
  • Kontrola i zatwierdzaniem materiałów proponowanych przez wykonawców branżowych
  • Omawianie, analiza i planowanie przebiegu budowy z generalnym wykonawcą i wykonawcami branżowymi
  • Nadzorowaniem prac przy budowie obiektów, kontrolą jakości, korespondencją z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi
  • Współudział w kompletowaniu materiałów i spełnianiem wewnętrznych wymagań organizacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w zakresie: energetyka, inżynieria środowiska, inżynieria gazownicza
  • Uprawnienia budowlane, wykonawcze bez ograniczeń w specjalności: sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne - mile widziane
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej w zakresie instalacji sanitarnych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Rozwój zawodowy i osobisty w ramach międzynarodowych struktur
  • Praca przy innowacyjnych projektach
  • Pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe itp.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page