Inżynier Elektryk

ALTEN Polska

Wieliczka, małopolskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Inżynier Elektryk, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Wieliczka

Twoje zadania:

  • Projektowanie części instalacji jako członek zespołu ekspertów
  • Opracowanie zestawienia urządzeń elektrycznych
  • Przygotowywanie zestawień i podstawowych informacji na potrzeby ofertowania
  • Pomoc w pracach inżynierskich innych zespołów ekspertów
  • Dzielenie się wiedzą i rozwiązaniami w celu optymalizacji pracy
  • Wykonywanie innych prac inżynierskich, takich jak:
    1. Przygotowywanie i redagowanie dokumentacji technicznej
    2. Udział w testach i uruchomieniu sprzętu
    3. Asystowanie na budowach jako ekspert inżynier

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu rozdzielnic niskiego napięcia
  • Ogólna znajomość w zakresie:
    1. Doboru i projektowania falowników i UPS
    2. Projektowania instalacji odgromowej i uziemień
    3. Obliczeń i doboru kabli
    4. Projektowania instalacji oświetlenia
    5. Doboru aparatury zabezpieczeniowej i nastaw zabezpieczeń
  • Umiejętność obsługi programów:
    1. AUTOCAD na poziomie zaawansowanym
    2. WsCAD lub Eplan w stopniu podstawowym
    3. Pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w charakterze wsparcia technicznego w przygotowywaniu ofert
  • Wykształcenie wyższe (Inżynier Elektryk)

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zakresie projektowania bez ograniczeń
  • Doświadczenie w projektowaniu rozdzielnic średniego napięcia wraz z wszelkimi koniecznymi obliczeniami
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami