JACK CRANE Sp. z o.o.
JACK CRANE Sp. z o.o. JACK CRANE Sp. z o.o. JACK CRANE Sp. z o.o.
Jack Crane to nowoczesna firma zajmującą się projektem i produkcją urządzeń transportu bliskiego. Dzięki naszej wiedzy i kompleksowej współpracy z klientami od etapu projektowania urządzeń, do obsługi pogwarancyjnej jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań zmieniającego się rynku i tym samym ofertować urządzenia o najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Szukamy osoby na stanowisko:

Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: Radzionków, k., Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Praca jest w Radzionkowie plus wyjazdy w delegacje,
  • projektowanie układów sterowania urządzeń dźwigowych,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych według projektu urządzeń,
  • rozkładanie i podłączanie kabli energetycznych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń
  • wykonywanie pomiarów, prób po montażu i napraw instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego
  • lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych sterowania i automatyki
  • montaż podzespołów i systemów elektrycznych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowę o świadczenie usług
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • możliwość uzyskania premii
  • kompleksowe szkolenie
  • interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjemnym otoczeniu,
  • w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • pewne miejsce pracy w solidnym przedsiębiorstwie zorientowanym na wzrost.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe i aktualne uprawnienia SEP do 1 kv
  • doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
  • znajomość podstawowych programów do projektowania schematów elektrycznych
  • znajomości podstaw automatyki i miernictwa elektrycznego
  • praktycznej umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii elektrycznych oraz skutecznego i szybkiego ich usuwania
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • samodzielność i odpowiedzialność podczas wykonywania prac