Opis stanowiska pracy

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: projektowej, powykonawczej
  • Opracowywanie schematów elektrycznych
  • Kosztorysowanie inwestycji
  • Wizje lokalne miejsc inwestycji
  • Koordynacja współpracy z podwykonawcami i inwestorami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - absolwent Wydziału Elektrycznego / pokrewne lub wykształcenie średnie techniczne z doświadczeniem w branży oze
  • Znajomość oprogramowania AutoCad w stopniu podstawowym

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne wysoko napięciowe SEP, D, E
  • Umiejętność w zakresie projektowania schematów elektrycznych
  • Obsługa programu NORMA

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym zespole – dział fotowoltaiki
  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dołącz do naszego zespołu!

Prezentacja firmy

Firma Energetyka Solarna jest czołowym producentem techniki solarnej w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria