Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu działającego w sektorze produkcji części hydraulicznych w związku z projektami nowych uruchomień i dalszym rozwojem poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Inżynier elektryk

Nr ref: IP/1119/KR

Miejsce pracy: Radomsko k. Częstochowy

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne warunki zatrudnienia, w firmie o międzynarodowych standardach;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia);
  • dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, paczki na święta);
  • możliwość rozwoju zawodowego; jasną ścieżkę kariery.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • uruchomienia linii/maszyn do masowej produkcji;
  • stała analiza i weryfikacja poprawności działania maszyn pod względem elektrycznym;
  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń oraz organizowanie i nadzór nad wdrożeniem nowych maszyn i urządzeń;
  • optymalizacja kluczowych wskaźników wydajności maszyn i urządzeń;
  • szukanie i wdrażanie działań usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego; prowadzenie działań prewencyjnych;
  • współpraca z operatorami oraz przeprowadzanie szkoleń dla zespołu;
  • stała współpraca z działem utrzymania ruchu;
  • tworzenie dokumentacji technologicznej.

Od Ciebie oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku pracy;
  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: elektronika, elektrotechnika, energetyka itp.);
  • praktycznej wiedzy w obszarze elektrotechniki;
  • praktycznej znajomości oprogramowania AutoCAD, NX, MS Office;
  • znajomości metodologi: 5WHY, Ishikawa;
  • uprawnień SEP do 1 kV;
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętności pracy zespołowej;
  • umiejętności analitycznych oraz umiejętności prognozowania efektów działań;
  • proaktywności oraz inicjatywy w działaniu.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji