Inżynier elektryk z uprawnieniami

CDMD Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy inżynierów na budowę w Biskupicach Podgórnych do nadzoru, kontroli, tworzenia dokumentacji itd.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Język angielski - wymagana znajomość na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie
  • uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej. (w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – upoważniają do projektowania obiektu budowlanego lub kierowania robotami związanymi z takowym obiektem,)

Prezentacja firmy

Firma CDMD Sp. z o.o. oferuje współpracę w zakresie: <br/>- outsourcingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria