Inżynier Elektryk - Projektant/Asystent Projektanta

Elbudmed

80-180 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Inżyniera Elektryka - Projektant/Asystent Projektanta.

Osoba zatrudniona będzie brała udział przy realizacji projektów z branży elektroenergetycznej, teletechnicznej oraz automatyki na rynku lądowym i/lub morskim:

- projektowanie sieci elektroenergetycznych nn,SN,WN,

- projektowanie systemów elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki.

Uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach dających szerokie możliwości rozwoju.

W celu poznania szczegółów, zachęcamy do kontaktu oraz składania aplikacji.

Zapraszamy inżynierów z doświadczeniem, ale również osoby bez dużego doświadczenia odznaczające się bystrością umysłu oraz otwartością na ambitne zadania.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
- możliwość zdobycia uprawnień budowlanych (projektowanie, kierowanie bud.),
- niezbędne kursy i szkolenia,
- dodatkowe bonusy finansowe,
- przyjazne środowisko pracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - Inżynier Elektryk / Automatyk lub pokrewne
- znajomość oprogramowania typu Cad, Office

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- uprawnienia budowlane do projektowania w branży elektroenergetycznej,
- uprawnienia SEP,
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Projektowanie i realizacja inwestycji elektroenergetycznych na rynku ląd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Praktyki / Staż