Inżynier Elektryk - nowy zakład produkcyjny

Michael Page

Sandomierz, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Inżyniera Elektryka (Electrical Engineer) będzie odpowiadała za zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z koordynowaniem infrastruktury elektrycznej.

Informacje o kliencie

Gigant technologiczny w Stalowej Woli inwestuje w fabrykę folii miedzianej wykorzystywanej do produkcji baterii litowo-jonowych. Do nowego zakładu produkcyjnego firma poszukuje Inżyniera Elektryka, który będzie monitorował i zarządzał wszystkimi procesami z zakresu elektryki.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesami elektrycznymi w całej organizacji
  • Opracowanie średnio- i długoterminowego planu naprawczego dla infrastruktury elektrycznej
  • Opracowanie i koordynacja rocznych planów naprawczych
  • Zarządzanie miesięcznymi wydatkami na naprawy
  • Opracowywanie planów inwestycyjnych i ich realizacja
  • Monitorowanie wszystkich podległych maszyn i urządzeń (zakres elektryki)
  • Opracowanie i zarządzanie konserwacją urządzeń systemu dystrybucji energii elektrycznej
  • Monitorowanie szkodliwych lub niebezpiecznych dla środowiska elementów w miejscu pracy i opracowywanie sposobów ich poprawy
  • Koordynowanie audytów i testów przeprowadzanych przez klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Elektryka, Elektromechanika lub pokrewne)
  • 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Język angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Dobrej znajomości elektryki

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w największej inwestycji w strefie ekonomicznej w Polsce
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sandomierz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page