Inżynier elektryk (m/k)

Trenkwalder

Edelény, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Edelény
Obowiązki:
  • diagnostyka i uruchamianie podzespołów elektronicznych w pojazdach,
  • testowanie/uruchamianie nowych rozwiązań w obszarach architektury elektryczno-elektronicznej pojazdów,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami w zakresie elektryki i elektroniki pojazdów,
  • proponowanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów bazujących na elektryce i elektronice pojazdów,
  • budowanie układów elektryczno-elektronicznych w urządzeniach o zaawansowanym poziomie techniki,
  • dzielenie się wiedzą i rozwiązaniami z pracownikami działów produkcyjnych, jakościowych i technicznych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w zawodzie elektryk/elektronik,
  • doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego poziom B1 - warunek konieczny,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • mile widziana znajomość programów CAD 3D, CATIA V5,
  • biegła obsługa komputera i pakietu Office.

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy