Inżynier Elektryk lub Mechanik - Facility Management

Michael Page

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie kwestii technicznych w dziale Facility Management.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi techniczne dla producenta z branży automotive w związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Elektryka lub Mechanika w dziale Facility Management. Miejsce pracy zlokalizowane w województwie Świętokrzyskim.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad utrzymaniem zdolności eksploatacyjnej urządzeń i systemów związanych z Facility Management,
  • Wsparcie techniczne zmierzające do poprawy efektywności i sprawności pracy urządzeń i systemów,
  • Opracowywanie harmonogramu prac,
  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych,
  • Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
  • Kontrola nad dokumentacją - przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami,
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników,
  • Kontrola przepływu faktur,
  • Stała współpraca z kierownikiem projektu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, mechanika, energetyka, automatyka, robotyka,
  • Doświadczenie w strukturach Facility Management,
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną obiektów,
  • Znajomość maszyn, systemów i urządzeń energetycznych, klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  • Znajomość zagadnień BHP,
  • Uprawnienia SEP E oraz D,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świętokrzyskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page