Inżynier Elektryk / Koordynator Projektu

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji i materiałów przetargowych,
  • Wiedza w zakresie dostawców usług i materiałów elektrotechnicznych,
  • Przygotowywanie ofert cenowych,
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych,
  • Wsparcie techniczne i organizacyjne nad prowadzonymi wdrożeniami,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Zarządzanie i koordynowanie ogółu prac związanych z realizacją projektu,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją inwestycji budowlanych (minimum 5 lat)
  • Umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów i harmonogramów
  • Umiejętność analizy projektów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji
  • Świadectwa kwalifikacyjne grupy G1 dozoru i eksploatacji (powyżej 1kV)
  • Znajomość obsługi programów NORMA/Zuzia, CAD oraz środowiska MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność (podróże służbowe)

W zamian:

  • oferujemy pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna),
  • zadbamy o Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zatroszczymy się o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover), karnetów sportowych (OK System) czy owocowych poniedziałków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.