Opis stanowiska pracy

Głównie tworzymy urządzenia związane z automatyzacją procesów oraz identyfikacją w przemyśle, logistyce, produkcji żywności, budowlance takie jak specjalizowane kontrolery mikroprocesorowe, kolektory danych, czytniki RFID, konwertery itp.
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Inżyniera Elektronika osoby, które potrafią projektować, testować i programować układy elektroniczne. Osoba na tym stanowisku będzie miała realny wpływ na konstrukcję i jakość naszych produktów oraz możliwość czynnego uczestnictwa w procesie powstawania produktów.

Do głównych obowiązków należeć będą:

projektowanie obwodów PCB do urządzeń i/lub opracowywanie programów wewnętrznych
symulacje i testowanie układów elektronicznych
opracowywanie plików i dokumentacji na potrzeby produkcji
wykonywanie testów prototypów, tworzenie raportów z testów

Oferujemy:

umowę o pracę lub współpracę, w pełnym wymiarze godzin
wyzwania, ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii
możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności
wszystkie niezbędne narzędzia pracy
super atmosferę w pracy
dobrze skomunikowane biuro z parkingiem podziemnym przy stawie Płaszowskim
bardzo dobrą kawę w biurze
strefę relaksu z piłkarzykami
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w godzinach 9:00 – 17:00

Wymagania

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
mile widziane wykształcenie wyższe (kierunki: elektronika, automatyka lub pokrewne)
umiejętności projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
umiejętności programowania układów elektronicznych (C, C++)
dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej
umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
zdolności szybkiego uczenia się
samodzielności

Prezentacja firmy

chomtech.pl® sp. z o. o. jest wyspecjalizowanym dostawcą systemów bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems