ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: Bolesławiec, Legnica, Zgorzelec, Lubań

Miejsce pracy: Gromadka

Oferta:

  • Stabilne, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • Praca w międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju na arenie międzynarodowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazna atmosfera - firma z wysoką kulturą pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy itp.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie techniczne - najlepiej z zakresu elektroniki
  • Szeroka wiedza techniczna z zakresu budowy, działania oraz naprawy podzespołów elektronicznych i mechanicznych
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • Znajomość technicznych czynników wpływających na środowisko
  • Nastawienie na współpracę oraz umiejętność przekazywania wiedzy

Zadania:

  • Zwiększenie możliwości naprawy elementów mechanicznych w narzędziach
  • Zwiększenie możliwości naprawy elementów elektronicznych (np. płyt)
  • Poszukiwanie rozwiązań zwiększających wykorzystanie komponentów (baterie, silniki, elektronika)
  • Wspieranie działań marketingowych opartych na zrównoważonym rozwoju
  • Współpraca z działami R&D, Marketingu, a także Customer Center na całym świecie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy