Opis stanowiska pracy

- projektowanie i testowanie układów elektronicznych,
- tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych elementów i układów,
- praca w oparciu o oprogramowanie Altium Designer (Protel),
- wsparcie produkcji i pozostałych działów firmy podczas realizacji projektów,
- serwisowanie istniejących urządzeń elektronicznych firmy,
- nadzór nad produkcją w dziale elektronicznym,
- współpraca z klientami

Wymagania

- wykształcenia kierunkowego, elektronicznego lub pokrewnego,
- wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,
- wiedza z zakresu projektowania, produkcji i serwisowania układów elektronicznych,
- kreatywnego podejścia do problemów i samodzielność w działaniu,
- zaangażowania, dynamizmu w realizacji zadań,
- umiejętność logicznego, analitycznego myślenia,
- prawo jazdy kat. B (czynne)

Prezentacja firmy

Podstawowym profilem działalności Wielobranżowej i Projektowej Spółki z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Pakiet medyczny, pakiet rekreacyjny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji