Inżynier elektronik - Stacje Ładowania EV

Enelion Sp. z o.o.

80-123 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie elektronicznych obwodów analogowych i cyfrowych
  • Projektowanie i analiza płytek PCB, dobór komponentów, definiowanie systemu z uwzględnieniem strat i generowanych szumów własnych
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Tworzenie prototypów oraz przeprowadzanie testów
  • Udział w spotkaniach koncepcyjnych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów elektronicznych,
  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem projektowym - preferowane Altium Design,
  • Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym,
  • Pożądana znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą pracę w miłej atmosferze
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Rozwój w zakresie technologii używanych w EV
  • W pełni wyposażone stanowisko
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy, umiejętności i zaangażowania

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria