Inżynier Elektronik - Programista BMS Embedded: inteligentne zarządzanie pakietami bateryjnymi

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów BMS (Battery Management System)
  • Analiza dostępnych rozwiązań dedykowanych do układów BMS
  • Montaż oraz testowanie prototypowych układów BMS
  • Dobór komponentów elektronicznych, przeprowadzanie obliczeń i symulacji inżynierskich
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Elektronika)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy projektowaniu układów elektronicznych
  • Praktyczna znajomość oprogramowania Altium Designer
  • Umiejętność lutowania elementów SMD / THT
  • Obsługa oscyloskopu, multimetru, analizatora widma
  • Znajomość układów Battery Analog Front End (np. BQ77PL900)
  • Znajomość języka C
  • Znajomość mikrokontrolerów ARM
  • Znajomość zagadnień EMC
  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. SVN, Git)

Oferujemy:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do posiłków w kantynie, możliwość wypożyczenia e-bike
  • Pracę w nowoczesnych biurach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Elastyczny czas pracy
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.