Inżynier Elektronik - Hardware

Łódź, łódzkie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 28 000 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie. Obecnie szukam Inżyniera elektronika-hardware, który dołączy do naszego zespołu, aby brać udział w najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych

Główne zadania

  • Analiza wymagań,
  • Projektowanie,
  • Obliczenia (worst case, FMEA)
  • Tworzenie schematów,
  • Symulacje,
  • Testowanie prototypu,
  • Projektowanie i testowanie elektroniki analogowej związanej z przetwornicami i zasilaczami
  • Praca w oprogramowaniu: Symulacje: Simetrix, LTSpice Obliczenia: Mathcad,
  • Tworzenie schematów: DxDesigner (Mentor) – pakiet MS Office.

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki
  • Znajomość testów: IMC, worts case, FMEA, testy uszkodzenia elementów
  • Doświadczenie z elektroniką analogową
  • Doświadczenie z urządzeniami które są używane do masowej produkcji

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive