Inżynier Elektroenergetyk

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Projektowanie oraz nadzór inżynierski nad infrastrukturą elektryczną zakładu.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania urządzeń elektroenergetycznych w strefach zagrożonych wybuchem.
  • Nadzór nad pracą firm obsługujących infrastrukturę zakładu.
  • Prowadzenie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych.
  • Nadzór nad utrzymaniem w sprawności maszyn i urządzeń elektrycznych na terenie zakladu poprzez zapewnienie terminowej realizacji planowanych przeglądów, napraw i remontów zgodnie z rocznym planem operacyjnym, współpracując w tym zakresie z kierownikami wydziałów produkcyjnych.
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw.
  • Nadzór nad funkcjonowaniem instalacji elektrycznej.
  • Wykonywanie oraz prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Wspomaganie procesów inwestycyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym.
  • Znajomość zagadnień dotyczących stref zagrożonych wybuchem i sprzętu przeciwwybuchowego.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w Utrzymaniu Ruchu.
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w projektowaniu instalacji.
  • Umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy.
  • Znajomość programów CAD.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Samodzielność podejmowania decyzji.
  • Jednozmianowy system pracy (pon-pt).
  • Bogaty pakiet socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.