Inżynier działu aplikacji elektroenergetycznych

Elester-PKP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego w dla systemów sterowania, automatyki i zabezpieczeń w sieciach 0,6kV i 3kV - DC
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego w dla systemów sterowania, automatyki i zabezpieczeń w sieciach nN, SN, WN - AC
  • rozwiązywanie problemów projektowych i konfiguracyjnych w aplikacjach istniejących,
  • programowanie sterowników i uruchamianie systemów sterowania i automatyki na obiekcie elektroenergetycznym

Oferujemy:

  • miejsce pracy - Łódź lub Warszawa
  • pracę w młodym zespole inżynierskim,
  • szkolenia techniczne i duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • pakiet socjalny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, kierunki: elektrotechnika, elektroenergetyka, energoelektronika, automatyka lub pokrewne,umiejętność w diagnozowaniu usterek w urządzeniach elektrycznych, elektronicznych, oraz systemach sterowania i automatyki,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość lub umiejętność szybkiego pozyskiwania wiedzy w zakresie oprogramowania narzędziowego i środowisk programowalnych dla obsługiwanych sterowników.
  • znajomość języków programowania C/C++
  • znajomość HML
  • znajomość zagadnień związanych z IT
  • znajomość zagadnień związanych z Elektroenergetyczną Automatyką Zabezpieczeniową
  • uprawnienia SEP do 1 KV,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Internet / e-commerce, Praca Elektronika / Telekomunikacja