Opis stanowiska pracy

Jako Inżynier ds. Zmian Technicznych będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Koordynowanie wdrożeń zmian technicznych w lokalnym zakładzie produkcyjnym oraz innych jednostkach (m. in. Chiny, Dominikana)
  • Wsparcie procesów rejestracji produktów na poszczególnych rynkach
  • Zapewnienie poprawnych ustawień w systemie ERP/MRP
  • Wsparcie w projektach międzynarodowych
  • Optymalizację procesu zmian technicznych

Idealny kandydat:

  • Jest absolwentem kierunku technicznego i zdobył już pierwsze doświadczenie zawodowe
  • Potrafi czytać dokumentację techniczną
  • Zna język angielski w stopniu dobrym, umożliwiającym komunikację
  • Ma dobrą organizację pracy
  • Jest komunikatywny i potrafi pracować w zespole
  • Ma doświadczenie w pracy z systemami ERP/MRP
  • Posiada wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Doświadczenie w tym zakresie będzie atutem
  • Potrafi korzystać z pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy Tobie:

  • Bezpłatny transport z Poznania
  • Elastyczny czas pracy - możesz rozpocząć pracę pomiędzy 7:00 a 9:00.
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz
  • Możliwość wykorzystania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Możliwość pracy zdalnej tzw. Home Office
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku
  • Dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, wyprawki szkolne)
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną

Wyślij do nas swoją aplikację nie później niż do końca maja 2018.

Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów.

Dla tych z pasją do ciągłego ulepszania i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Prezentacja firmy

ArjoHuntleigh oferuje szeroki zakres zintegrowanych rozwiązań w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Automatyka, Praca IT - ERP