Inżynier ds. zimnego końca

SPRING PROFESSIONAL

Jarosław, podkarpackie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Jarosław

Główne zadania:

• Nadzorowanie przebiegu procesów technologicznych podczas etapu chłodzenia i pakowania;
• Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy do Lidera grupy zadaniowej;
• Wsparcie mechaniczne i elektryczne instalacji chłodzących oraz pakujących;
• Wykonywanie testów na istniejących maszynach;
• Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych;
• Wdrożenie i utrzymanie systemu jakości (QS);
• Czynne wsparcie w procesach kontroli i konserwacji pieców oraz wanien szklarskich;
• Współpraca z działami produkcji, utrzymania ruchu, R&D także w ramach międzynarodowych zespołów.
Wymagania:

Wymagania:
• Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera, inżyniera mechanika lub podobne;
• Wykształcenie wyższe, techniczne;
• Uprawnienia elektryczne SEP;
• Znajomość przemysłu szklarskiego będzie dodatkowym atutem;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
• Doświadczenie w prowadzeniu procesów inżynieryjnych;
• Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD;
• Gotowość do odbywanie częstych podróży służbowych w Europie;
• Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dodatki;
• Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w międzynarodowym zespole inżynierów;
• Uczestnictwo w licznych szkoleniach – w Polsce i zagranicą;
• Realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.