Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców

Hays Poland

Bielsko-Biała, śląskie

Hays Poland

Bielsko-Biała
NR REF.: 1105536

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Zapewnienie jakości dostawców
Organizowanie i zarządzanie audytami w zakresie jakości wewnętrznej i u dostawców
Prowadzenie projektów poprawy jakości dostawców
Podejmowanie działań dotyczących problemów z jakością dostarczanego materiału
Monitorowanie i raportowanie danych o wydajności dostawców

WYMAGANIA:
Wykształcenie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle motoryzacyjnym
Znajomość PPAP, SPC, MSA, FMEA, APQP
Doświadczenie w pracy bezpośrednio z dostawcami
Uprawnienia Audytora ISO / TS 16949 / IATF 16949: 2016
Biegła znajomość języka angielskiego

KLIENT OFERUJE:
Umowę o pracę
Karierę w międzynarodowej firmie
Możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach
Wynagrodzenie adekwatne do twoich kompetencji
Zestaw pakietów socjalnych

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy