Inżynier ds. zakupów

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakupy komponentów elektrycznych.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie bazą dostawców oraz poszukiwanie potencjalnych dostawców w celu optymalizacji wydatków
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert, ustalanie cen i warunków współpracy z dostawcami i ich wybór
  • Wyszukiwanie komponentów elektronicznych zgodnych ze specyfikacją Klienta
  • Sporządzanie zamówień, przygotowywanie budżetu rocznego
  • Negocjacje z dostawcami
  • Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z dostawcami

Profil kandydata

  • Wykształcenie min średnie (techniczne - elektroniczne)
  • Doświadczenie w obszarze zakupów (doświadczenie w branży elektronicznej będzie atutem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji
  • Umiejętność obsługi MS Excel w stopniu dobrym
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page