Inżynier ds. Wewnętrznego Wsparcia Technicznego

Claude ICT Poland Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy jednej osoby na stanowisko Inżyniera ds. Wewnętrznego Wsparcia Technicznego, która swoimi działaniami będzie wspierała nasz dział IT w jego bieżących pracach.

Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą:

· Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o kod źródłowy jak i funkcjonowanie istniejących i przyszłych elementów systemu w wewnętrznym repozytorium.

· Testowanie oraz weryfikacja poprawności działania wprowadzanych i modyfikowanych elementów systemu.

· Dbanie o integralność i bieżącą aktualizację dokumentacji.

· Wsparcie pozostałych pracowników działu w ramach innych, wykonywanych obowiązków- w tym pomoc w analizie technicznej zgłoszeń o nieprawidłowościach w działaniu systemu.

Oferujemy:

· Nowoczesne stanowisko z kilkoma monitorami z dowolnym systemem operacyjnym,

w klimatyzowanym pomieszczeniu nowoczesnego biurowca.

· Możliwość ustalenia godzin pracy.

· Atrakcyjne wynagrodzenie w zakresie 3500 – 5500 zł netto w zależności od posiadanych kompetencji, umiejętności i sposobu rozliczenia.

· Stałe wsparcie i opiekę w szczególności w pierwszych miesiącach pracy.

· Szkolenia i pomoc w zakresie poznawania wewnętrznych platform i systemów.

· Umowę o pracę lub B2B.

· Pakiet ubezpieczenia grupowego.

· Dobrą atmosferę w zgranym i ambitnym zespole oraz nieograniczony dostęp do kawy i herbaty

Wymagania

· Umiejętność tworzenia czytelnej i przejrzystej dokumentacji.

· Umiejętność czytania ze zrozumieniem, w szczególności zamysłu kodu źródłowego poszczególnych funkcji systemu (umiejętności programowania nie są wymagane).

· Zdolność do otwartego myślenia, analizowania i reakcji, płynność w powiązywaniu faktów, myślenie przyczynowo- skutkowe oraz umiejętność wyciągania wniosków z dokonanych obserwacji.

· Sumienność, dobra organizacja pracy i chęć poznawania nowych zagadnień technologicznych.

· Pozytywne nastawienie do pracy i życia, komunikatywność.

Mile widziane umiejętności, będące dodatkowym atutem kandydata podczas rekrutacji:

· Znajomość języków/środowisk BASH, Python, PHP, MySQL i/lub JavaScript.

· Umiejętność podstawowej obsługi konsoli systemu Linux.

· Znajomość j. angielskiego.

· Umiejętność przekładania pojęć technicznych na bardziej powszechny język (tzn. treść do zrozumienia przez Klienta).

Prezentacja firmy

Claude ICT Poland sp. z o.o. jest firmą telekomunikacyjną, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 800PLN - 7 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria