Opis stanowiska pracy

głównym zadaniem na tym stanowisku będzie udział w realizacji wdrożeń systemów pomiarowych, monitorowania i sterowania oraz systemów ochrony technicznej obiektów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowane: automatyka, robotyka, mechatronika, telekomunikacja
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • biegła obsługa oprogramowania MS Excel, MS Word i MS Office
  • podstawowa znajomość technologii budowy oraz projektowania systemów monitoringu obiektów (CCTV, KD, SSWiN, SAP)
  • obsługa oprogramowania AutoCAD
  • preferowane posiadanie uprawnień SEP
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość min. jednego języka obcego na poziomie średniozaawansowanym, preferowany język angielski
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta

  • Oferujemy pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia.
  • Umożliwiamy elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjnie wynagradzamy - system awansu zawodowego i gratyfikacji opieramy na indywidualnych kompetencjach, inicjatywach i ambicjach pracowników.
  • Zapewniamy udział w ciekawych projektach branżowych z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii i zabezpieczamy dostęp do najwyższej jakości bazy sprzętowej.
  • Stwarzamy środowisko ludzi pracujących - stałe uczących się i rozwijających (...)
  • Proponujemy pracę w zespołach prowadzonych i współpracujących z gronem doświadczonych programistów - gwarantujemy wsparcie merytoryczne.
  • Wspomagamy rozwój zawodowy - umożliwiamy dostęp do zewnętrznych oraz firmowych szkoleń i warsztatów.
  • Oferujemy dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, gwarantujemy ubezpieczenie grupowe i organizujemy szereg imprez integracyjnych i okolicznościowych.
  • Dbamy o komfortowe warunki pracy - zapewniamy wysokiej jakości rozwiązania biurowe oraz dostęp do w pełni wyposażonego zaplecza socjalnego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy najważniejszym krajowym dostawcą rozwiązań systemowych d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Elektronika / Telekomunikacja