Inżynier ds. wdrożeń

Trenkwalder

Kalisz, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz
Obowiązki:
  • nadzorowanie i koordynacja procesów uruchomienia produkcji seryjnej lub testowej od doboru i instalacji maszyn po opracowanie layoutu, PPAP, Run at Rate oraz szkolenie operatorów w zakresie sprawnej obsługi maszyn,
  • analizowanie możliwości wykonania projektu, optymalizacja i inicjowanie działań optymalizujących proces produkcji,
  • bieżąca analiza procesu produkcji i systematyczne wdrażania usprawnień i nowych technologii,
  • kontakt z klientami i dostawcami w kwestiach technicznych oraz raportowaniem wskaźników projektowych.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - mile widziane wyższe z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język używany podczas codziennej pracy),
  • dobra znajomość narzędzi optymalizujących m.in. A3, Ishikava, 5Why, 8D, FMEA, 6 Sigma,
  • motywacja do podjęcia pracy przy projektach wdrożeniowych na długi czas oraz mocno rozwinięte zdolności interpersonalne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej, zorientowanie na cele.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach, w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży AGD,
  • pracę w międzynarodowej firmie z realnymi możliwościami rozwoju zawodowego oraz bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz pełne wdrożenie na stanowisko pracy (system adaptacji i szkoleń),
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez współpracę z doświadczonymi pracownikami oraz miła atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy