Inżynier ds. wdrożeń i nowych uruchomień

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych
• Koordynowanie pracy zespołu wdrożeniowego
• Organizacja procesów produkcji pod względem wymagań i założeń norm jakościowych
• Zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z działem konstrukcyjnym, działem jakości oraz centralnym działem technicznego planowania
• Prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, struktur oraz norm
• Nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w automotive w dziale technologicznym na podobnym stanowisku
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość wybranych procesów produkcyjnych
• Znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949
• Znajomość FMEA, Control Plan, TPM itp.
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość SAP
• Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing

Pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę na pełen etat w renomowanej firmie produkcyjnej z niemieckim kapitałem ,
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki, benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
• System premiowy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji