Inżynier ds. WCM

Hays Poland

Sosnowiec, śląskie

Hays Poland

Sosnowiec
Sosnowiec
NR REF.: 1119008

Dla mojego Klienta, producenta stali poszukuję Inżyniera ds. WCM.

Zakres obowiązków:
  • Szkolenie operatorów produkcji z narzędzi WCM,
  • Planowanie i organizacja działań WCM,
  • Wsparcie w realizowaniu celów WCM,
  • Monitorowanie podjętych działań i postępu WCM.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomości WCM,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Pracę z pasjonatami w międzynarodowych zespołach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy