Inżynier ds. Walidacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego strategicznego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier ds. WalidacjiMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • sprawdzanie działania maszyn i przyrządów oraz potwierdzanie zgodności działania z wymogami
  • wykonywanie pomiarów potwierdzających zgodność z dokumentacją techniczną
  • sporządzanie raportów walidacyjnych
  • uruchamianie maszyn
  • współpraca z różnymi działami w firmie, w celu ustalenia parametrów walidacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (magister inżynier) z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność dokonywania analiz i wykonywania pomiarów
  • wiedza techniczna z zakresu materiałoznawstwa, mechaniki, mechatroniki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym
  • precyzja w komunikowaniu się
  • gotowość do wyjazdów (do 2 razy w roku po ok 6 tyg. + kilka wyjazdów na pojedyncze dni)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata
  • benefity: prywatna służba zdrowia, karta multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, imprezy integracyjne, itp.
  • szkolenia techniczne i miękkie finansowane przez pracodawcę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.