ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

INŻYNIER DS. UTRZYMANIA OBIEKTU

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki k. Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • zapewnienie utrzymania budynku oraz obiektów towarzyszących w prawidłowym stanie technicznym
  • weryfikacja procesu ochrony i bezpieczeństwa budynku oraz obiektów towarzyszących
  • wdrażanie nowych koncepcji optymalizacyjnych związanych z prawidłowym utrzymaniem budynku
  • nadzór oraz kontrola przestrzegania zasad utrzymania budynku oraz obiektów towarzyszących
  • zarządzanie mediami oraz podwykonawcami

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość obsługi AutoCad
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (w szczególności asertywność oraz umiejętność egzekwowania powierzonych zadań)
  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu poszczególnych obowiązków
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub składanie bezpośrednio w dziale HR.