Inżynier ds. uruchomienia i serwisu urządzeń energoelektronicznych

Devire

Piaseczno, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Piaseczno

Inżynier ds. uruchamiania i serwisu urządzeń energoelektronicznych

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów energoelektronicznych i elektrycznych;
  • Montaż oraz uruchamianie Bloków Mocy, szaf rozdzielczych, sterowniczych;
  • Instalacje, uruchamianie, przeglądy oraz serwis UPS-ów;
  • Udzielanie wsparcia telefonicznego Klientom z zakresu produkowanych urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne: elektrotechnika, energoelektronika lub elektronika;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (minimum B2) - warunek konieczny;
  • Prkatyczna znajomość układów energoelektroniki (naprawianie, uruchamianie i projektowanie urządzeń) - warunek konieczny;
  • Znajomość programów: AutoCAD, Pakiet Office;
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych także za granicę na terytorium Europy (wyjazdy 1-3 dniowe);
  • Umiejętność posługiwania się oscyloskopem i przyrządami pomiarowymi;
  • Prawo jazdy kat.B (wyjazdy na serwis i instalacje);
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej do rozwiązywania pojawiających się problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe i warunki pracy (praca w godzinach 7-15 lub 8-16);
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość otrzymania mieszkania służbowego;
  • Samochód służbowy (tylko do użytku służbowego);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
Devire Devire Devire Devire