Inżynier ds. Transmisji i Cyberbezpieczeństwa OT

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1129630

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.Dla naszego Klienta, lidera rynku kolejowego, poszukujemy osoby do międzynarodowego zespołu, zajmujacego się wprowadzaniem nowatorskich rozwiązań w swojej branży!

Opis stanowiska:

  • Planowanie sieci transmisyjnej, dobór urządzeń sieciowych
  • Rozwiązywanie problemów z łączami transmisyjnymi
  • Testy sieci transmisyjnej
  • Sprawowanie nadzoru nad zasadami, metodami i narzędziami w obszarze bezpieczeństwa cybernetycznego OT
  • Monitorowanie bezpieczeństwa w działaniu systemów z wykorzystaniem dostępnych na rynku rozwiązań
  • Inicjowanie i podejmowanie działań zwiększających bezpieczeństwo informatyczne
  • Rejestrowanie i zarządzanie informacją o incydencie
  • Wsparcie techniczne dla działu instalacji oraz serwisu
  • Uruchamianie i testowanie nowego sprzętu
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dotyczącej sieci oraz urządzeń transmisyjnych
  • Opracowywanie i aktualizowanie procedur dotyczących bezpieczeństwa w oparciu o standardy spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
  • Znajomość zagadnień sieci Ethernet/SDH/PDH
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań opartych o tunele IPSEC, SSL VPN, VLAN, MPLS itp.
  • Umiejętność konfiguracji router-ów oraz switch-y firmy CISCO
  • Znajomość zagadnień w obszarze cyberbezpieczeństwa systemów OT
  • Mile widziana znajomość norm ISO-27000, IEC/ISO-62443
  • Zaawansowana znajomość systemów Linux
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland