INŻYNIER DS. TESTÓW

JM elektronik Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Jesteśmy firmą działającą od niemal 30 lat. Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji elektroniki, a nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Zabrzu. Ponad połowa naszej produkcji trafia do Klientów zagranicznych, głównie z krajów skandynawskich, Niemiec, Austrii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
www.jm-ems.pl

JM elektronik Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku komponentów elektronicznych w Polsce. Od ponad 25 lat zajmujemy się dystrybucją mikrokontrolerów, komputerów przemysłowych, urządzeń automatyki i wielu innych. Oferujemy również profesjonalną usługę montażu EMS.

Podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego ciągle rozwijamy i doskonalimy naszą organizację, tak aby być postrzeganym na rynku pracy jako rzetelny i solidny Pracodawca. Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą, które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: ZABRZE

Główne zadania:

  • odpowiedzialność za testowanie urządzeń i układów elektronicznych
  • nadzór nad testerami
  • tworzenie dokumentacji i procedur testów
  • tworzenie nowych narzędzi wspomagających proces testowania
  • diagnozowanie wyrobów niezgodnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektronika lub elektrotechnika
  • umiejętność analizy projektów elektronicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność programowania w języku C, C++, C#
  • znajomość LabView
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki testów ICT
  • znajomość języka PYTHON
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • znajomość zagadnień z zakresu montażu elektroniki

Oferujemy:

  • pełny etat lub możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze dla studentów ostatnich lat
  • rozwój zawodowy oraz rozszerzanie kwalifikacji
  • samodzielność i swobodę działania
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny (po okresie próbnym)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JM elektronik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach przy ul. Karolinki 58".

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: